aktivní noc

15. listopadu 2009 v 18:55 | ThOMÍÍÍ♥ |  Tokio Hotel-andere
Sál začal tleskat. Slezla jsem z pódia a zamířila k baru. Měla jsemvyschlo v krku. Mark se ke mně připojil ,,Zpívala jsi dobře, doufám, že takovej úspěch budem mít i příště. " ,,Jo, to taky doufám" shodli jsme se, ostatně jako vždicky. Hráli jsme v kapele L.S.D. Mark hrál na baskytaru, já jsem zpívala a ještě tam byli Jan-bicí a Daniel-kytaka. Už jsme spolu 4 roky a docela se nám daří. Hrajeme v různých klubecha jsme nejlepší místní kapela. Hvězdy z nás asi nikdy nebudou, ale nám stačí, když múžeme hrát aspoň k těch klubech.

Sedla jsem si na barovou židli a objednala Jelzina. Mark někam zmizel, asi šel balit nějaký holky. Vedle mě si někdo, ale já jsem si ho nevšímala, všímala jsem jen a jen chuť Jelzina. Ten vedle mně si taky objednal jelzina a tak sem se otočila. Vedle mně sedělel Tom Kaulitz z Tokio hotel. Předvedla jsem na něj můj nejkrásnější úšklebek a ptala jsem se sama sebe, co tady ten výmaz dělá. ,,Já jsem Tom, Ahoj" a podával mi ruku. Tak sem mu podala svou ,, Sarach, Ahoj" ,, Hrajete dobře" řekl mi. ,,Hmm, dík" vůbec sem neměla chuť se S NÍM bavit, ale on do mě furt něco hustil ,, jak dlouho hrajete?" ,, 4 roky",, dáš si ještě?" zeptal se mě a ukázal na prázdnou skleničku ,, Když me pozveš........." řekla jsem s úšklebkem. Hned jak skleničku barman postavil na pult, tak jsem ji do sebe kopla. Tom se na mě usmál a zase začal kecat,,Je divný, že jsem o váš ještě neslišel. Taková pěkná fortmanka ..... hm, líbilo by se mi, kdybyste ám dělali předkapelu, ale bohužel toto rozhodnutí není jen na mně.",,Taky dobře" řekla jsem mu s výsměchem. ,,Promiň, ale já nemám náladu se S TEBOU bavit" doplnila jsem a už jsem si myslela,že se ho zbavím, ale on ne a ne přestat. ,,Deš si zatancovat?" zeptal se mě. Kopla jsem do sebe dalšího jelzina a váhavě přikývla. Aspoň bude tancovat a ne kecat. Naneštěstí rychlou písničku vystřídal ploužák a já jsem se chtě nechtě musela přitisknout na Toma. Opřela jsem si hlavu o jeho rameno, on mi dal ruce na zadek. Po chvíli jsem musela přiznat, že to s ním není špatný. Podívali jsme si do očí a začali se líbat. Prvně jemně, ale jak nám začal alkohol stoupat do hlavy, tak jsme se líbali čím dál vášnivěji. Odtáhnula jsem se od něj, zašeptala pokoj č.5 a zamířila k pokojům,které byli hned nad barem a jeden z nich jsem měla pronajatej.

V pokoji jsem rosvítila malou lampičku, kterátam vytvořila intimčo. Tom zaklepal. Otevřela jsem a hned jsme se začali zuřivě líbat. Posadil se na postel a já obkročmo na něj. Jednou rukou mi přejížděl po stehně, druhou šmátral pod tričkem, které mi hned sundal. Jeho tričko velikosti XXL na sebe taky nenechalo dlouho čekat a za chvíli bylo taky dole. Tom zašmátral po zapínání podprsenky, položil mě na postel a začal mě znovu líbat. položila jsem mu prst na ústa a šeptem jsem jsem se zeptala,, chci si jen užít, vadí ti to?" ,, ne, taky si chci jen užít" ,,Budu stát za to" odpověděla jsem. Líbali jsme se dál a jeho ruka přijížděla a jeho ruka přejížděla pomích stuhlých bradavkách, sjížděla níž a níž ke knoflíku u kalhot a zachvíli jsem byla jen v průhledných tangách. Tomovi se pohled na mě líbil, sundal si svoje svoje kalhoty a z kapsi vytáhl balíček kondomů. dal je na noční stolek a zbavil mě i titěrných tang. Líbal mě na ústa, krk, bradavky a já sem mu zajížděla rukou do dredů. Prsty mě začal hladit n tom nejintimějším místě a já jsem křičela. Po chvíli jsem dosáhla vrcholu a Tomovi jsem to chtěla oplatit. Převalila jsem se na něj a vyslíkla ho z boxerek. Jeho vrtibrko už bylo v pozoru. Rukou sem ho začala uspokojovata zachvíli jsem svým jazykem lízala bílou tekutinu. Tom a já jsme byli v sedmém nebi, ale oba jsme chtěli ještě víc. Znovu jsme se začali líbat a hladit . Dávala jsem mu malé pusinky na každý milimetr jeho těla. Z nočního stolku jsem vzala jeden kondom, rostrhla obal a ucítila jsem vůni jahod. Nasadila jsem kondom Tomovi na jeho postavený penis. Nalehl na mě a pronikl do mně. Prvně se ve mě pohyboval pomalu, ale po chvíli přidal na rychlosti a moje výkřiky museli být slyšet až na chodbě. Tom zaúpěl a převalil se na bok. dívali jsme se na sebe a já se úplně utápěla v jeho čokoládových očí. Přitulila jsem se k němu a Tom zašeptal ,,dík" ,,nemáš za co ,líbilo se ti to?" ,, Nádhera, jseš zatím nejlepší holka s kterou jsem spal. jseš dobrá." ,,Já vím, říkalo mi to už víc lidí" s úsměvem jsem se na něho podívala a zavřela jsem oči. Byla jsem vyšerpaná a zachvíli jsem usla. Ráno když jsem se probudila , Tom seděl na židli a zíral na mě. Sedl si na postel a na posledy jsme se políbili. ,, Sbohem Sarah" ,, Sbohem, Tome. " Ještě dlouho jsem se dívala na zavřené dveře a přemíšlela o nádherné noci

THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama