Stáje

15. listopadu 2009 v 18:54 | ThOMÍÍÍ♥ |  Tokio Hotel-andere
Zrovna uklízím sedlo mého koně, když mě něčí ruce zakryjí oči.
"Hádej, kdo to je?" řekne ta osoba, trochu šeptavým hlasem.
"Nevim, nechám se podat," řeknu, ale vím kdo to je. Je to Bill! Můj milášek. Najednou mě začne líbat na krku. Nějakou chvíli mě líbá a potom se zeptá znova.
"Už víš kdo?"
"Ehm.....Tome?" řeknu z legrace. Bill se začne smát a otočí si mě.
"Já ti dám Tome! Chci omluvu!"
"A jakou omluvu si jako představuješ?" koukám na něj a vidím, jak mě svlíká očima.
"No....pár nápadu a návrhů bych měl zlato." řekne, chytne mě kolem pasu a přitáhne k sobě. Koukám mu do očí a je v nich vidět touha.
"Copak by chtěl Billísek?" zeptám se ho znova.
"Tebe." řekne jednoduše a už mě někam vede, stále mě drží, takže couvám. Netrvá ale dlouho a slyším jak se otvírají dvířka, protože Bill nás odtáhl do prázdného boxu, kde bylo uschováno seno pro koně. A jakmile za náma zase dvířka zaklapla, cítila jsem jak na mě padá váhou a padáme do toho sena. Ležíme tam jenom a furt na sebe koukáme.
"Tak tohle chce Billísek a co z toho budu mít já?"
"Nic...chci si to vzít jako omluvu za toho Toma." kouká na mě, usmívá se a zase mě začne líbat. Naše jazyky se střetnou a postupně přidáváme na intenzitě a vášni. Bill mi chytl ruce a dal mi je nad hlavu. Stále je držel a přitom mě začal líbat na krku. Rozhodla jsem se ho vyprovokovat ještě víc, Bill totiž když žárlí, tak umí být dost vášnivý a proto řeknu :
"Tome..." mám přitom zavřený oči a najednou zpozorním tak, že Bill přestal.
"Tak takhle ty...potvoro." řekne mi a začne mě líbat zase na pusu. Ruce mi stále drží, takže s nima nemůžu hýbat a on vlastně taky ne, když mi je drží. Najednou jeho stisk začne povolovat a ty ruce pustí, ale to jenom proto, aby mi mohl sundat triko.
"Au..." řeknu mu a on se na mě podívá.
"To seno škrábe." řeknu mu a usměju se. On se mi začne smát. Řeknu si, že mu to nedaruju a proto když tak nedává pozor, se přehoupnu a teď leží na seně on, ale má triko, tak ho to tolik neškrábe, proto mu ho taky sundám. Ani se nebrání a nestěžuje si na seno jako já jenom leží a sleduje, co budu dělat dál. Sedím na něm obkročmo a začínám ho líbat, začínám od ouška a potom pokračuju níž a níž. Dojdu k jeho bradavkám, přes které jemně přejedu jazýčkem. Uslyším, že Bill sykne. Zvednu hlavu a podívám se na něho. On pořád jenom sleduje mě a v očích má tu stejnou touhu jako venku. Zase ho začnu líbat - tentokrát svými polibky zahrnuji celý jeho břicho. Bill zhluboka oddechuje, je to poznat, protože se mu zvedá břicho dost zrychla a zhluboka. Slezu z něj a začnu mu pomalilinku rozepínat zip u kalhot. Bill mě pozoruje. Začnu mu je stahovat. Vidím, že už je asi dost vzrušený - podle jeho boule v trenclích. Začnu zase rukama přejíždět nahoru k jeho ramenům, chytím ho a přitáhnu se k němu. Začnu ho líbat na pusu, přitom ho jemně kousnu do rtu. Nezapomínám se samozřejmě třít o Billův rozkrok.
"Amy..." vzdychne Bill. Sladce se na něj usměju, vím, že tohle je u něj znak, že chce, abych zašla dál. Začala jsem se zase pomalinku přesunovat dolů k jeho kámošovi. Nepatrně přes něj přejedu rukou a Bill znova vzdychne. Rozhodnu se mu teda už sundat i ty trencle. Bill má hlavu položenou a nedívá se na mě, asi má co dělat hoch, aby se udržel. Nejdřív mu přes něj přejedu jazýčkem a potom si ho dám do pusy celého. Začnu pohybovat a sát. Je vidět, že Billovi to dělá dost dobře. Netrvá dlouho a začíná se prohýbat a i jeho vzdechy jsou hlasitější.
"Ach Amy..." vzdechne Bill a udělá se mi do pusy. Pomalu polykám. Bill stále leží a hluboce dýchá. Lehnu si na něj a sleduji ho. Usmívá se a tak ho políbím. Bill ale není taky pozadu, najednou mě zase převrhne zpátky pod sebe a já zase ležím pod ním.
"Něco jsem ti o tom seně říkala ne?" řeknu mu a na tváři mám úsměv.
"Říkala no, ale tak na něj nemysli...mysli a mysli jenom na mě." Začne mi pomalinku rozepínat podprsenku, líbá mě na krku, bříšku a jeho ruce se snad pohybují po celém mém těle. Najednou se ale jeho ruce zastaví u mých kalhot, začne mi taky pomalinku rozepínat zip, stáhne mi je a začne mě líbat na tříslech. Můj dech se taky začíná dost zrychlovat. Bill mi sundá i ten zbytek co na sobě mám a už tam jsme teda oba nazí. Najednou se zase přisune k mýmu obličeji.
"Chceš nebo nechceš?" zeptá se mě a nejspíš čeká, že odpovím ano a taky, že jo.
"Chci a moc." řeknu mu. On se natáhne ke svým kalhotám, vyndá kondom a nasadí si ho. Abych mu pomohla, tak roztáhnu nohy a on do mě pomalu vnikne. Ze začátku se pohybuje pomalu, ale postupně začíná zrychlovat. Oba se pohybujeme ve stejným rytmu čím dál rychleji a i naše vzdechy jsou hlasitější. Začínám cítit ten známý pocit, kterýmu se říká orgasmus. Je to snad ten nejlepší orgasmus, který jsem v poslední době měla a taky nejdelší. Bill udělal ještě pár pohybů a potom si lehnul vedle mě. Usmíval se na mě.
"Tak co?" zeptá se mě.
"Bylo to skvělý." oddechuji ještě po nedávným orgasmu a sleduji Billa.
"A myslím, že už ti nikdy neřeknu Tome." dodám z legrace.
"Ty jedna..." řekne Bill, převalí se trochu na mě a začne mě vášnivě líbat.
Potom se trochu nahne a překryje nás dekou, která tam byla nedaleko hozená.
"No..kdybych to věděla dřív...tohle seno mě nemuselo škrábat." řeknu mrzutě.
"Ale neříkej, že to seno nebylo i z jedné strany příjemný." dodá se smíchem Bill. Začnu se usmívat taky. Bill nás překryje a oba tam usneme v náručí.
Za nějakou dobu se proberu, je asi ráno, protože svítí slunce a od dvířek se ozve.
"Ehm...ehm!" Podívám se kdo tam je a....
"Jéje....ahojda tati." usměju se na něj andílkovským úsměvem a táta na mě kouká dost vážným pohledem. Jak by ne, když tam s Billem ležíme nazí, na seně, pod dekou a celou noc. Najednou se Bill probere, tátu ale nevidí, podívá se na mě, políbí mě a řekne.
"Včera to bylo úžasný. Co se děje?" Bill zpozorněl, že koukám jinam a podívá se taky.
"Jé dobrý ránko pane Moser. Jak se máte?"
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama