za školou

15. listopadu 2009 v 18:25 | ThOMÍÍÍ♥ |  Tokio Hotel-andere
Sedím ve škole, je hodina a já i Tom se nudíme, za chvíli přijde jistě naše profesorka, kterou nesnášíme asi tak stejně jako ten předmět na který na vyučuje a tím předmětem je fyzika! Tom si vytrhnul stránku v sešitě, teď ho roztrhává na ještě menší kousky a strefuje se do koše, zatímco ho pár holek povzbuzuje a já tam jenom sedím a píšu si sms se svojí holkou, která nemusí dneska být naštěstí ve škole, protože včera měla její sestra svatbu a protože byli dlouho vzhůru a šla spát pozdě, tak nemusela jít do školy. Snažila se mě tam s Tomem taky dostat, ale nepodařilo se, takže jsme se nemohli vymluvit na svatbu a na to, že nemůžeme do školy. Bez ní mi tady byla docela nuda. Najednou mi od ní přišla výstižná a stručná zpráva, která mě překvapila a Tom si toho překvapení taky všimnul, protože jsem se zakuckal, jak jsem byl tou zprávou překvapen.
"Jestli chceš, tak teď přijď - nikdo doma není." Mám školu, jak mám asi uprostřed odejít?
"Bille, co je ti brácho?" zeptá se mě Tom a já pořád koukám na displej a přemýšlím, co mám udělat. Za chvíli je tady ta ježibaba.
"Bille!" křikne na mě docela naštvaně Tom a mávne mi před obličejem rukou. Já jsem ale vstal a začal si balit věci do tašky.
"Co děláš?!" zeptá se mě a kouká na mě jako na cvoka.
"Hele já mizím, kdyby se ptala ta ježibaba, kde jsem, tak mi bylo špatně, tak jsem odešel jo?! Zatím čus." ani jsem nečekal na jeho odpověď nebo reakci a mizel jsem rychle ze školy a taky nejmíň nápadně, aby mě náhodou nezahlédla ta ježibaba fyzikářka!
Vyběhnul jsem ze školy a když jsem byl dostatečně daleko od školy, tak jsem šel zase normálně. Podíval jsem se na mobil a měl jsem tam další přijatou zprávu, čekal jsem, že bude od Elis, ale místo toho, byla od Toma! To si snad ze mě dělá legraci ne?!
"Hele kam jsi zmizel?! Měl jsi štěstí, jen tak tak jsi se minul z babou! Teď píšu pod lavicí tu smsku, tak snad mě nenačapá! Doufám, že napíšeš, kam jsi zmizel, jinak čekej, že si to odskáčeš - nechat mě tu samotnýho! Chudák Tom" Jenom jsem nad tou smskou zakroutil hlavou a začal ťukat odpověď.
"Jdu za Elis, je doma sama a chtěla, abych přišel, tak jdu. Ve škole je stejně nuda a nemůžu za to, že mi to napsala zrovna před fyzikou. Ulejvák Bill" Po chvíli další odpověď.
"Pomoc! Ona zkouší! Jinak Bille napíšu ti známou větu, kterou bych ti jako starší brácha měl sdělit - nezapomeň na ochranu a užij si to! Tvůj zkušený brácha Tom" Znova jsem se zasmál, ale už jsem mu neodepsal, protože jsem už byl před Elis domem. Zazvonil jsem na zvonek a vrátek a čekal až Elis vyleze. Najednou mi v kapse zavibroval mobil.
"Klidně pojď dál, je otevřeno. Elis." Tak jsem teda vešel, připadalo mi to docela divný, tam jenom takhle lézt. Otevřel jsem pomalu domovní dveře a vešel dovnitř.
"Elis?" zavolal jsem, ale nikde nikdo.
"Elis...jsi tu?" řekl jsem a šel pomalu dál do domu. Ona si snad se mnou hraje na schovku nebo co! Pomyslel jsem si a šel jsem dál do obýváku.
"Pojď nahoru." uslyšel jsem známý hlas a tak jsem šel pomalu nahoru. Otevřel jsem dveře od jejího pokoje, byla tam tma, najednou se dveře za mnou zavřeli a někdo mi podržel ruce na očích, kdo jiný než Elis, že jo.
"Tohle by spíš měl dělat kluk ne?" řekl jsem jí a usmál se.
"No...možná, ale vlastně ne! Kluk dělá romantické svíčky nebo takové blbůstky! Já ne! Já jenom zhasla a převlékla se! To je celý!"
"Převlékla?" řekl jsem nenápadně a zašátral svojí rukou na místo, kde nejspíš stála. Opravdu nebyla v normálním oblečení, ale měla na sobě jenom noční košilku.
"Proto jsem nechtěla jít ti otevřít." pustila mi oči a já se k ní otočil.
"Mě by to nevadilo." řekl jsem a přejížděl ji pohledem.
"Ne? Tobě by nevadilo, že by si TVOJI holku prohlíželi sousedi a lidi, kteří jdou kolem jenom v tomhle?" řekla, odstoupila ode mě a ukázala na svoji košilku.
"No...vadilo, ale tak třeba by sis na to něco vzala ne?"
"Ne." řekla mi a políbila mě. Chytila mě za krkem a já ji chytil kolem pasu. Pomalu jsme začali - teda spíš já - couvat k posteli. Lehl jsem si a ona si lehnula na mě. Pořád jsme se líbali, dala mi ruce nad hlavu a začala mi pomalinku vytavovat triko. Pomohl jsem jí tím, že jsem se nadzvednul. Za chvíli už moje triko bylo někde na zemi a ona mě začala líbat na krku. V tuhle chvíli jsem si docela připadal jako lenoch, protože jsem tam jenom ležel. Ona se pomalinku přesouvala svými polibky z mého krku na můj hrudník. Z úst se mi vydral slastný sten. Zase se vrátila k mým ústům a začala mě líbat, naše jazyky se střetávaly ve společném polibku. Najednou jsem ji chytil rukama kolem pasu a přetočil jsem nás, takže teď byla pode mnou. Sundal jsem ji košilku, a začal ji - stejně jako ona před chvílí mě - líbat na krku, poznal jsem, že se její dech zrychlil. Pomalinku jsem přecházel níž a níž až k jejím prsům. Chvíli jsem si 'pohrával' s jejíma bradavkama a potom jsem mířil níž k jejímu břichu, na kterém jsem nevynechal snad ani kousíček. Moje ruce bloudily po jejím nahém těle a poznal jsem jak je vzrušená, musím uznat, že i já jsem již byl. Svědčilo tomu jisté těsno v mých kalhotách, které jsem na sobě stále měl. Najednou jsem ucítil na svém krku ruce, Elis si mě přitáhla a podívala se mi do očí. Pousmála se a její ruce se omotaly kolem mých boků. Naše jazyky se setkali v dalším vášnivém polibku.
"Bille...už nečekej." řekla mi mile, když sem ji přestal líbat. Usmál jsem se na ni, věnoval ji další krátký polibek a začal jsem si sundávat kalhoty a potom i svoje boxerky. Nandal jsem si kondom a začal do ni pomalu vnikat. Držela mě za krkem a já začal pomalinku přirážet. Náš dech se po chvíli začal zrychlovat a dokonce i nějakou tu chvíli nám z úst vyšel slastný vzdech. Hlavně Elis. Přidával jsem na rychlosti a cítil jsem, že každou chvílí snad exploduji. V podbřišku mě začalo hrozně šimrat a něco uvnitř mi řeklo, abych ještě přidal, k tomu mě nepřivedl pouze můj vnitřní hlas, ale i prosba Elis, která mě žádala, abych zrychlil. Zanedlouho se Elis prohnula a vykřikla slastí a já jsem samozřejmě nebyl pozadu. Udělal jsem poslední dva pohyby a cítil jsem úplnou extázi. Podíval jsem se na Elis, která tam ležela, pevně se držela deky a sledovala mě. Hluboce dýchala a snažila se vydýchat odeznívající orgasmus. I já jsem měl velice hluboký a zrychlený dýchání. Lehnul jsem si vedle ní a znova jsem ji vášnivě políbil.
"Děkuji ti za krásné dopoledne." řekla mi a usmála se. Přitáhnul jsem si ji k sobě jak nejblíž to šlo.
"Nemáš zač."
"Ale...teď jsem si vzpomněla...co škola?"
"Co by? Nic." řekl jsem a začal ji znova líbat a rukama prozkoumávat její tělo, najednou nás ale vyrušilo vibrování mého mobilu, který jsem měl v kapse u kalhot. Pustil jsem Elis a natáhnul se pro mobil.
"Kdo ti teď píše?" zeptala se mě a dala mi hlavu na hruď.
"Tom...píše mi smsku." řeknu jí a otevřu zprávu.
"A co píše hezkého?" zeptala se a já začal nahlas číst.
"Ty idiote! Já tě zabiju! Chtěla tě zkoušet z fyziky - místo tebe vzala mě! Ztrapnila mě, ponížila a mám plný počet! Až přijdeš domů - jsi mrtvej! Máš štěstí, jestli sis před svojí smrtí užil! Tom"
KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simthy Simthy | Web | 15. listopadu 2009 v 18:46 | Reagovat

ten konec :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama