Září 2010

Dance by Tokio Hotel. ;)

26. září 2010 v 19:44 | Darren Shan |  Tokio Hotel-andere


TH,odjížději do Ameriky

24. září 2010 v 21:21 | Darren Shan |  Tokio Hotel-andere

Bill a Tom se stěhují do Ameriky

24. září 2010 v 21:20 | Darren Shan |  Tokio Hotel-andere


Stěhování: Tokio Hotel dvojčata jdou do Ameriky

Bill a Tom Kaulitzovi pendlovali v posledních letech mezi Berlínem a Hamburkem. Ostatní členové kapely zůstávají v Německu.

Berlín. Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (21) opouští Německo a stěhují se do USA - alespoň pro nadcházející měsíce. David Jost, producent a manažer, ve středu potvrdil: "Bill a Tom se v listopadu ještě na neurčitou dobu stěhují do Los Angeles, aby tady pracovali na songách, ale i nadále si ponechají víc bydlišť v Německu."

Naposledy oba většinou pendlovali mezi Berlínem a Hamburkem. Mezinárodně úspěšná kapela je původně z Magdeburku. Další členové kapely, Gustav Schäfer (bicí) a Georg Listing (basa) s nimi nejedou. "Gustav a Georg mají momentálně přítelkyně v Německu, které nechtějí opustit a kvůli tomu zůstávají v Německu," řekl Jost.


---------------------------------------------------------

Tokio Hotel se stěhují do USA!

Teď se stane to, čeho se jejich fanoušci už dlouho obávali: Tokio Hotel chtějí opustit Německo a přestěhovat se do Ameriky! Jaký to šok pro jejich fanoušky, kteří jejich oblíbence Billa (21), Toma (21), Gustava (22) a Georga (23) udělali těmi, kým jsou dnes: Skutečnými megastars.

Nicméně ne všichni členové kapely se stěhují do země neomezených možností, ale jen Kaultiz-dvojčata. Jejich manažer a producent David Jost potvrdil novinku Bildu: Ano, Bill a Tom se prozatím stěhují do Los Angeles, ale byt v Německu si chtějí nadále ponechat. Přestěhování se do Beverly Hills je naplánováno uprostřed listopadu." Zatímco Georg a Gustav chtějí raději zůstat v jejich rodné zemi, konec konců oba dva tady mají přítelkyně. Ale jaký je důvod stěhování pro jejich kolegy z kapely?

Bill a Tom se jen stěží mohou zachránit od křičících fanoušků a neodváží se vyjít ven ze dveří, aniž by je někdo nesledoval. Bohužel také existuje hodně Tokio-Hotel-nenávistců, kteří kluky popuzují nebo - jak tomu bylo nedávno - vloupání v jednom z jejich domů v Hamburku. No vypadá to tak, jako by Tokio Hotel v jejich starém obsazení byli už historií. Ale bude pro Billa a Tom skutečným uvolněním život v Hollywoodu, kde je obsazení celebrit největší?


-------------------------------------------------------

Tokio Hotel se stěhují do Ameriky!
Bill a Tom opustí Německo už na podzim!

Šok! Bill a Tom se stěhují do Ameriky. Rozjet by se to mělo už na podzim! Podle BILD se Tokio Hotel-dvojčata stěhují do Los Angeles, aby tam s jejich manažerem a producentem Davidem Jostem začali pracovat na nových písních.

"Ano, Bill a Tom se prozatím stěhují do Los Angeles, ale byt v Německu si chtějí nadále ponechat. Přestěhování se do LA je naplánováno uprostřed listopadu."

Druhá polovina kapely, Gustav a Georg, zůstanou v Německu. Konec konců tady mají oba dva přítelkyně.


Vedle práce ve studiu jsou také nervující němečtí stalkers a loupež v jejich hamburském domě začátkem září důvody pro stěhování Billa a Tom. Jestli od dva budou mít v L.A. klidnější život, se teprve ukáže.


Tokio Hotel se stěhují do El Lay!

24. září 2010 v 21:20 | Darren Shan |  Tokio Hotel-andere

wenn8594561.jpg

Ne! Nedělejte to!

Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel opouští Německo a na podzim se stěhují do Los Angeles. Bratři chtějí psát nové songy s jejich manažerem Davidem Jostem, obyvatelem Beverly Hills.

"Ano, Bill a Tom se pro začátek stěhují do Los Angeles, ale stále si ponechají jejich dům v Německu. Stěhování do LA je naplánováno na půlku listopadu," řekl Jost.

Členové kapely, Georg a Gustav zůstávají v Německu kvůli jejich stálým přítelkyním.

Milujeme vás, ale El Lay není město pro vás dva! Štěstí!

RTL - Punkt 12 (22.9.2010) Bill a Tom se stěhují do Amerik

24. září 2010 v 21:17 | Darren Shan |  Tokio Hotel-andere


Nějakou dobu to byla fáma, teď je to oficiální. Tokio Hotel-dvojčata se stěhují do Ameriky. Od listopadu chtějí Bill a Tom žít v Los Angeles. Oficiálně, protože někteří hysteričtí fanoušci dělají jejich soukromý život znovu a znovu obtížným. Neoficiálně by to mohlo být kvůli mírnému neúspěchu. Vzhledem k tomu, že kluci už nějaký čas nenaplňují velké haly. Je proto únik do země příteležitostí? Andrea Eickhoff ví víc...

Los Angeles - kluci z Tokio Hotel tady měli úspěšné koncerty a teď bude město andělů jejich novým domovem. Jejich manažer dnes sdělil:"Bill a Tom se v listopadu na nějakou dobu stěhují do Los Angeles. Zatím není jasné, na jak dlouho..."

Zároveň zpěvák Bill nedávno ujišťoval, že jeho srdce je v Německu. "Neumím si představit, že bych Německo někdy kompletně opustil. Zaprvé, protože miluju mluvit tímto jazykem a protože tu jsou naši rodiče, naše rodina a naši přátelé a samozřejmě jsou tady naši fanoušci.."
Údajně se Bill a Tom už necítí v Německu bezpečně. Několik stalkers fanoušků a vloupání v jejich domě v Hamburku jsou součástí rozhodnutí pro přestěhování. Ale někteří odborníci to nazývají "útěkem", protože velký úspěch v jejich rodné zemi selhal. "Myslím, že to trochu přetáhli a udělali klasickou chybu...po obrovském boomu musíte nad tím přemýšlet a ne se zamilovat do velkých věcí a to je důvod, proč to udělali."

Takže mottem je zřejmě útěk dopředu nebo spíše na nový trh. Stěhovat se budou jenom Bill a Tom. Georg a Gustav